ZDRAVÝ MIKROBIOM

Střevní mikrobiom

Za co je STŘEVNÍ MIKROBIOM zodpovědný?

I přesto, že vědomě "naše" mikroorganismy vůbec nevnímáme, mají na fungování našeho těla nedozírný vliv. Nejnovější vědecké studie dokazují, že mikrobiom ovlivňuje ve velké míře jak naše fyzické, tak i duševní zdraví. Jakmile dojde k porušení rovnováhy mikroorganismů v mikrobiomu, výrazně se zvýší riziko celé škály poruch, jako jsou např.infekční onemocnění, nemoci jater, ledvin, kožní patologie,respirační poruchy, mentální a psychyatrické nemoci, autoimunitní a alergické patologie, diabetes2.typu, kardiovaskulární onemocnění, poruchy metabolismu, zažívací potíže, obezita.

 

Vyšetření střevního mikrobiomu

Díky MICROBIOME TEST určíme věk mikrobioty člověka a zjistíme není-li narušený stav vašeho střevního systému. Porovnáme zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadíme je k dané věkové skupině.
Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

 

Mikrobiom test

Co je MIKROBIOM TEST?
Analýza samotná spočívá v tom, že ze vzorku střevního mikrobiomu bude provedena kompletní analýza vašich střevních bakterií. Na základě této analýzy získáme detailní přehled o skutečném stavu vašeho mikrobiomu, se kterým Vás seznámím. Analýza se provádí ze vzorku získaného z vaší stolice. Odběr je rychlý, nenáročný, hygienický, bezbolestný. Odběr provedete dle instrukcí v klidu a pohodlí Vašeho domova.

 

PRO VSTUP NA E-SHOP SE SLEVOU 20% MNE PROSÍM KONTAKTUJTE

OBJEDNÁVKA MIKROBIOM TESTU  VSTUP DO E-SHOPU