ESTER ŠILHAVÁ

Kouč zdravého životního stylu

Před osmi lety jsem si začala plnit sen, stala jsem se majitelkou dámského rekondičního studia.

Z jedné místnosti o pár strojích a menšího počtu klientek jsem postupně vybudovala velké fungující studio s nabídkou různých druhů cvičení, pečujících, zkrášlujících, výživových služeb.

Péče o dámy mne naplňovala, studio se stalo mým druhým domovem a bylo pro mne i mým druhým dítětem. Nespočet hodin, které jsem ve studiu trávila se mi vracelo spokojeností klientek a však nespokojeností mojí dcery a mojí rodiny, volného času jsem totiž nazbyt neměla.

A proto přišlo rozhodnutí, které pro mne lehké nebylo, ale nyní již můžu posoudit, že to bylo rozhodnutí správné.

Volila jsem pro sebe, dceru a moje blízké možnost,  jak získat do života více času.

Začala jsem se naplno věnovat network marketingu české start up společnosti.

Společnosti, která pomáhá harmonizovat fyzické, duševní a finanční zdraví a působí v oblasti prevence.

Opět dělám to, co mně naplňuje.

Podnikání z domova, podnikání odkudkoliv, online podnikání je to, co mi dává smysl.

Věnuji se osvětě ozdravení střevního mikrobiomu, prevenci zdraví, klientům nyní pomáhám nejen s vnitřní krásou, kdy všichni víme, že vnitřní krása a zdraví vyzařuje i navenek, hubnutím, ale i s příležitostí, která dokáže měnit i životy.

Chcete vědět více, toužíte po životní změně, zajímá Vás příležitost podnikání z domova, network marketink, online podnikání, neváhejte mne kontaktovat.

Chcete konzultaci, točíte se v nekonečném kruhu hubnutí, zajímá vás prevence zdraví, výživové poradenství, jídelníček na míru, chcete docílit lepšího a zdravějšího já, moc ráda Vám budu nápomocna.